Firma Orbit Baby nie uznaje kompromisów jeśli chodzi o jakość i wytrzymałość używanych materiałów. Wszystkie produkty są projektowane tak, aby były możliwe najbardziej bezpieczne. Każda część i mechanizm jest wytwarzany z najlepszych materiałów.

Bezpieczeństwo tkanin


Jest zapewnione przez Oeko-Tex Standard 100. Używane są materiały hypoalergiczne bezpieczne zarówno dla dziecka a także środowiska naturalnego.

Uważamy, że w produkcji wózków dziecięcych muszą być użyte materiały wolne od chemicznych zanieczyszczeń. To właśnie z tkaninami dziecko ma bezpośredni kontakt każdego dnia.

Oeko-Tex 100 jest międzynarodowym standardem, który określa limity zawartości blisko 200 potencjalnie niebezpiecznych substancji i chemikaliów. Standard określa także zasady kontroli całego łańcucha dostaw i produkcji. Wszystkie firmy posiadające certyfikat są zobowiązane do jego odnowienia każdego roku.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Oeko-TexFolia przeciwdeszczowa PVC-free


PVC oraz różnorodne ftalany są niebezpieczne zarówno dla człowieka jak i środowiska naturalnego. Oferujemy folię pozbawioną niebezpiecznych substancji a przy tym doskonale przezroczystą i bezzapachową.Osłona przeciwsłoneczna


Chroni dziecko przed szkodliwymi promieniami UV. Nasze wózki są wyposażone w zaintegrowaną osłonę chroniącą przed promieniami UVA i UVB.