Testy


Test wytrzymałości


System Orbit Baby rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość wszystkie elementy są testowane tak by mieć pewność, że nie ulegną uszkodzeniu podczas intensywnego użytkowania przez kilka lat. Wózek obciążony jest 24 kilogramami. Czas trwania testu to 60 godzin - wózek jest zamocowany do specjalnej maszyny, ktora symuluje naturalne użytkowanie.Test krawężnika


Pokonywanie nierówności to codzienność na polskich chodnikach. Wózek Orbit baby został sprawdzony 3000 razy (wjazd i zjazd z krawężnika) pod obciązeniem 23 kg. Możemy zapewnić, że konstrukcja wytrzyma taką próbę nawet z największym dopuszczalnym obciążeniem.
Test niskich temperatur


Wszystkie elementy z tworzyw sztucznych wózka Orbit Baby są odporne na niskie temperatury. Test polega na umieszczeniu części w temeraturze -20 stopni przez 24 godziny. Następnie bada się wytrzymałość.
Test użytkowników


Orbit Baby zaprosił rodziców do przetestowania swoich produktów. Wózki oraz akcesoria były intensywnie użytkowane w codziennym życiu. Zebranie wskazówki posłużyły ekipie Orbit Baby na etapie projektowania oraz produkcji.